Görüntü Aktarma Merkezi

Savunma sanayi sektöründe; medya, video ve görüntü ihtiyaçlarına özel projeler yapıyoruz. Askeri, sivil savunma sanayisi için yabancı firmaların ürünleri yerine yerli üretimin esnek, yönetilebilir ve minimum sürede teknik destek çözümleri sunuyoruz.

Askeri bir operasyon esnasında hava aracından alınan görüntünün, operasyonu başka bir ilden takip eden bir merkezde canlı olarak izlenebilmesini sağlıyoruz. Operasyonun bir veya birden fazla merkezden canlı olarak izlenmesini ve operasyonun yönetilmesi sağlıyoruz.

Sivil savunma ve iç Güvenlik amaçlı drone’lar ve İHA’dan yere uzak mesafelerden görüntü aktarımı sağlayan sistemler kuruyoruz.

Arşivleme ve Arama

Çekilen görüntülerin arşivlenmesi ve daha sonra tekrar kullanılmasını sağlayan gelişmiş arşiv sistemleri kuruyoruz. Özellikle hassas görüntülerin çok uzun süreler Güvenli saklanabilmesini sağlayan alt yapılar kuruyoruz.

GAM hava ve kara araçlarından alınan anlık canlı görüntülerin aynı anda ve birden fazla kullanıcı tarafından izin dahilinde görüntülenmesi için tasarlanmıştır.Web tabanlı arayüzü sayesinde GAM, farklı çözünürlükteki görüntü seçenekleri sayesinde düşük bant genişliğinde son kullanıcıya görüntünün kaliteli ve kesintisiz bir şekilde ulaşmasını sağlar.